Co se dělo

4. Babskej bál

Tak a máme za sebou další, tentokrát v pořadí již  4.BABSKEJ BÁL, který  3.3.2012 opět zcela zaplnil sál KD Dolany našimi příznivci. Letošní téma znělo "Slet čarodějnic" a v duchu čarodějnic, kouzel a magie se tedy nesla celá noc. V rámci večera vystoupil se svým kouzelnickým číslem i světově proslulý sicilský mág Pietro Zmizíto Finníto, jehož program vygradoval až do závěrečného zmizení půvabné asitentky. V rámci "Babské volenky" si pak dámy mohly vytančit lektvary z dílny samotných čarodějnic, a to "nápoj lásky", "nápoj zapomnění" nebo "lektvar sexuální energie".

Krátký sestřih nejdůležitějších monentů bálu včetně kouzelnického čísla můžete znovu prožít v našem videu.

Na další -  5. Babskej bál, jehož téma a program již v tuto chvíli vzniká v hlavách hlavních pořadatelů, jste za rok všichni srdečně zváni.

3. Babskej bál

Dne  26.2.2011 proběhl v kulturním domě v Dolanech již   3. babskej bál Klubu žen Štěpánovice. Sál byl již předem beznadějně vyprodán, což byla pro pořadatele výzva připravit kvalitní program, který zaujme a pobaví všechny přítomné.

Pořadatelé se v letošním roce rozhodli ukázat svým příznivcům, že i "ve Štěpánovicích umějí být světoví" a uspořádali bál ve stylu "velkolepých plesů", čemuž byl přizpůsobem program celého večera. V úvodu večera se o předtančení postarala taneční skupina při Domu dětí a mládeže v Klatovech pod vedením pana Pavla Vilda, v jejímž provedení bylo možné obdivovat profesionální ukázky tanců v podání našich nejmenších. V rámci "babské volenky" si pak dámy měly možnost vytančit drobné šperky pro doplnění své garderoby. Zlatým hřebem večera pak nepochybně byla módní přehlídka, v níž se v roli modelek představily členky pořádajícího Klubu žen Štěpánovice ve velmi zajímavých a slušivých modelech. Moderování této přehlídky se namísto zaneprázdněného Leoše Mareše ujal s elegancí sobě vlastní náš "farář Otík". Půlnočního losování o hodnotné ceny od našich sponzorů se pak mohli zúčastnit všichni, kteří projevili smysl pro humor a znalost trilogie "Slunce, seno,..." a správně vyplnili vědomostní kvíz plný otázek právě ze zmiňované filmové trilogie.

K tanci po celý večer hrála populární "Veselá 1203", která tradičně vytvořila skvělou atmosféru. Poděkování patří všem, kteří se na přípravách bálu podíleli a již nyní můžeme všechny naše příznivce pozvat na 4. Babskej bál, který se uskuteční v únoru 2012.

Video z Babského bálu zde: